Européen, Europe Centrale, Cuisine équilibrée, Options végétariennes
FerméOuvre à 08:00
€€ Fourchette de prix par personne 8 - 21
Hlavná 108/31, Košice
photo de Republika Východu
Ajouter une photo
photo de Republika Východu
+ 17 photos photo de Republika Východu
+ 16 photos photo de Republika Východu
photo de Republika Východu
+ 14 photos photo de Republika Východu
Ajouter une photo
Ajouter votre avis
Obtenir un itinéraire Hlavná 108/31
Košice, Région de Košice, Slovaquie

Si vous voulez de bons souvenirs de Vychodoslovenska geleria, venez d'abord dans ce restaurant. Servir un poulet savoureux est la marque de fabrique de Republika Východu. Un palatschinke fascinant est le plat le plus savoureux. Ce lieu propose une bière artisanale délicieuse parmi ses boissons. Commandez un café immense qu'ils servent ici.

L'atmosphère agréable de cet endroit fait que les invités se sentent bien et passent du bon temps. Un personnel conciliant montre un haut niveau d'hospitalité dans ce restaurant. A chacune de vos visites, vous aurez droit à un service fabuleux. C'est une bonne nouvelle pour les clients que Republika Východu propose un prix attractif. Il est connu comme un endroit avec un décor sympa. Les utilisateurs de Google accordent une note de 4.6 à ce lieu.

Avis d'utilisateurs sur les plats et les services

agneau fromage poulet porc salade légère cailles poulet grillé salade de canard steaks viande

Evaluations des Republika Východu

Avis des visiteurs des Republika Východu

/ 400
Plus récent Français en premier
Ajouter votre avis
Traduire les commentaires
Obsluha zjavne nemá náladu obsluhovať, najprv prišlo jedlo, po jedle príbor - horúci z umývačky a po chvíľke aj obrúsky,,až jeden na hlavu,, stolovanie strašné ceny neúmerne. Po požiadaní o bazový pohár za 4,90 4 dcl sme dvakrat potiahli a bazový nápoj nebol, a chuť po báze žiadna, ale zostal len plný pohar ľadu. Na dotaz ako môžu naliať 4 dcl vody plne ľadu do 4 dcl neociachovaného pohára začala konverzácia ktorá skončila mojim statusom -recenziou na google. Prebuďte sa Republika východu za 32 € toto
Mám pocit že Republika Východu zažíva košický syndróm. Včera sme prišli na raňajky a odchádzali hladní. Objednali sme si 2x čerstvú šťavu a 2x vajíčka benedikt. Po celkom dlhej dobe čakania, sme dostali jednu porciu s 5 prižmúrenými očami v poriadku a v druhej boli vajíčka uvarené na tvrdo. Druhú porciu som samozrejme reklamoval. Bola mi prisľúbená náprava. Reklamovanú druhú porciu som dostal v priebehu pár minút. Vajíčka boli úplne surové. Bielko sa roztekalo po celom tanieri. Jedlo som odniesol k baru, že toto jesť jednoducho nebudem a nech už sa ani neobťažujú to skúšať. Prvú porciu vajíčok sme neplatili a dostali sme "ospravedlňujeme sa". Toto mohlo byť zvládnuté lepšie. Pri platení tých štiav som sa hanbil, že za tento zážitok som nutený zaplatiť.
Keď už sa trepeš 5 hodín na východ, kde "nič nie je" , tak Republika Východu je tým správnym miestom, kde je všetko, čo potrebuješ ???? Ďakujeme za skvelé raňajky.
Tous les avis
Obtenir un itinéraire
Adresse
Hlavná 108/31, Košice, Région de Košice, Slovaquie
Particularités
Terrasse extérieure Livraison À emporter Cartes de crédit acceptées Wifi Réservation
Heures d'ouverture
LundiLun 08:00-22:00
MardiMar 08:00-22:00
MercrediMer 08:00-22:30
JeudiJeu 08:00-22:30
VendrediVen 08:00-23:30
SamediSam 08:00-23:30
DimancheDim 08:30-21:00
Mis à jour le: