FerméOuvre à 07:30
€€ Fourchette de prix par personne 8 - 21
Mlynská 28, Košice
photo de Fashion Point Cafe
Ajouter une photo
photo de Fashion Point Cafe
+ 17 photos photo de Fashion Point Cafe
+ 16 photos photo de Fashion Point Cafe
photo de Fashion Point Cafe
+ 14 photos photo de Fashion Point Cafe
Ajouter une photo
Ajouter votre avis
Obtenir un itinéraire Mlynská 28
Košice, Région de Košice, Slovaquie

De la fenêtre de ce café, la vue sur Jakabov Palac est magnifique. Si vous voulez goûter un café délicieux, Fashion Point Cafe est un bon choix. Un personnel patient attend les clients tout au long de l'année. Ce lieu est connu pour une atmosphère agréable. Les utilisateurs de Google ont récompensé cet endroit de la note de 4.6.

Evaluations des Fashion Point Cafe

Avis des visiteurs des Fashion Point Cafe

/ 65
Plus récent Français en premier
Ajouter votre avis
Traduire les commentaires
Príjemné posedenie a príjemný personál.
Dobré sa samo chváli ! A v tomto prípade to platí v plnom rozsahu. Úžasná majiteľka, úžasná kaviarnička , úžasné prostredie, úžasný personál. Tu sa človek vracia rád a s potešením, pretože v tejto kaviarni je cítiť ducha dobrosrdečnosti, úcty, porozumenia a pohody. Ďakujem, že existuje Fashion Point Cafe. ♥♥♥:-*
Prvý dojem je užastný a vydiet skutočnu snahu a profesinalitu že vedenie clubu sa snaži sofistikonymi prepracovanými nastrojmi prilakat a uspokojit čo najviac navstevnikov Košic ale najma domacich ako vidiet skutočnými exceletnými ponakami ako strávit večer so svojou milovanou osobou alebo priatelmi je sa na čo tešit a prajem aby sa tento nádherný club stal v Košiciach NUMERO UNO QWATRO S PIATIMI ***** KTORY PRESLAVI ESTE VIAC KVALITNU PONUKU ZABAVY POSEDENIA TOCHTO TYPU KTORY NAM KOSICANOM CHYBAL.Všetka ucta čest za prekrásne prostredie ale najma za kvalitnu a nevtieravu obsluhu ktorá Vám dokaže vykreslit usmev na tvári a odchadzade s clubo spokojný s myšlienkou sa tam čim skôr vrátite a uživat si znovu ponuka zabavy,jedla a výbornej božskej kávy.. A neposlednom rade tam môžte sretnut velmi zaujímavých ludí..Dakujeme Fashion Point Cafe. Splnil si nám všetko to čo sme pri vstupe do clubu ani netušili šokovalo nás to a udivilo že sa dá aj takto kvalitne podnikat v našich končinach.Všetka čest že sme mohli prežit krásný večer s priatelmi vypočut si kvalitný výkon klaviristu ako si aj zatancovat,ale najma vychutnat si excelentnu kávu.Váš klient..Odchádzame velmi spokojný a natešený čo sa nám už dávno nestalo.Ešte raz vdaka..
Tous les avis
Obtenir un itinéraire
Adresse
Mlynská 28, Košice, Région de Košice, Slovaquie
Particularités
Terrasse extérieure Cartes de crédit acceptées Pas de livraison
Heures d'ouverture
LundiLun 07:30-20:00
MardiMar 07:30-20:00
MercrediMer 07:30-20:00
JeudiJeu 07:30-20:00
VendrediVen 07:30-20:00
SamediSam Fermé
DimancheDim 10:00-18:00
Mis à jour le: