Menu de téléchargement
Pas d'heure d'ouverture
Košická Belá
photo de Penzión Sivec
Ajouter une photo
photo de Penzión Sivec
+ 17 photos photo de Penzión Sivec
+ 16 photos photo de Penzión Sivec
photo de Penzión Sivec
+ 14 photos photo de Penzión Sivec
Ajouter une photo
Ajouter votre avis

Vous apprecierez un ale délicieux dans ce restaurant. Un personnel professionnel attend les clients tout au long de l'année. Google lui donne un score de 4, vous pouvez donc choisir Penzión Sivec pour y passer du bon temps.

Evaluations des Penzión Sivec

Avis des visiteurs des Penzión Sivec

/ 87
Plus récent Français en premier
Ajouter votre avis
Traduire les commentaires
Po našej skúsenosti na víkendovom pobyte sme boli veľmi spokojní.Čo sa týka izieb bola pekná , čistá.Kúpeľňa staršia,ale čistá.Jedlo bolo chutné a porcie veľké s dobrým výberom aj keď nás tam bolo málo ubytovaných.Personál bol veľmi ochotný. Wellness aj keď bol menší,ale útulný a prístup bol celodenný. Za tie peniaze sme boli veľmi spokojní a hlavne naše deti.
Moc se nám tu líbí. Škoda že už to končí.
Místo kousek od Košic, ale v divoké přírodě.
Po zatvorení Bradana je Penzión Sivec vítanou možnosťou občerstvenia po túre v okolí Ružína
Neďaleko Košíc, v lone krásnej prírody Vás očarí krása Ružinskej priehrady a jej okolia.Otvárajú sa pred Vami nezabudnuteľné scenérie meniace sa počas ročných období. Kraj, ktorý je charakteristický svojim pokojom, čistotou a charizmou.Miesto pre Váš biznis, relax a zábavu. Turistika, cyklistika, kúpanie, rybolov a neďaleké lyžiarske strediská. Penzión SIVEC, miesto známe svojou ideálnou polohou. Miesto, kde máte všetko na dosah.V blízkosti našeho penzióna je lodenica, kde sa dajú požičať člny či vodné bicykle počas letnej sezóny. Takisto okolie a príroda sú vhodné na turistiku či už pešo alebo na bicykloch.Cez zimnú sezónu možete navštíviť lyžiarske strediská ako napríklad Ski Centrum Jahodná
Tous les avis
Obtenir un itinéraire
Adresse
Košická Belá, Région de Košice, Slovaquie

Services du restaurant dans Košická Belá

Mis à jour le: